bransoletka dla ryb

Siatka Lista

Wyświetlanie jednego wyniku

BRANSOLETKA DLA ZODIAKALNEJ RYBY\

BRANSOLETKA DLA ZODIAKALNEJ RYBY\
89.00

BRANSOLETKA DLA ZODIAKALNEJ RYBY

Bransoletka wykonana jest ręcznie, z wyselekcjonowanych kamieni naturalnych,  które zostały specjalnie dobrane do danego znaku zodiaku,  oraz przełożone są  kuleczkami ze srebra złoconego. Całość została ułożone na mocnym nylonowym sznureczku, z  regulowanym zapięciem typu stoper, co pozwala dopasować bransoletkę do rozmiaru nadgarstka.

Akwamaryn jest kamieniem, który dodaje odwagi i pewności siebie. Działa jako talizman do przywoływania spokoju i harmonii emocjonalnej. Akwamaryn również ułatwia wyrażanie uczuć i komunikację, wzmacnia intuicję i pomaga w duchowym rozwoju.

Kamień księżycowy jest silnie związany z intuicją, emocjonalnym zrozumieniem i równowagą psychiczną,jest postrzegany jako kamień przynoszący jasność i spokój umysłu. Pomaga on również w kreatywnym wyrażaniu siebie.

Opal różowy symbolizuje miłość, romantyzm i empatię. Dla Ryb pomaga w tworzeniu więzi emocjonalnych i wspieraniu zdrowych relacji. Ten kamień jest także uważany za kamień ochronny, który absorbuje negatywną energię i przekształca ją w pozytywną.

Bransoletka jest zapakowana w ozdobne eco pudełeczko z logo Coś więcej wraz z karteczką z wymienionymi  kamieniami użytymi w danej bransoletce.