bransoletka dla wodnika

Siatka Lista

Wyświetlanie jednego wyniku

BRANSOLETKA DLA ZODIAKALNEGO WODNIKA

BRANSOLETKA DLA ZODIAKALNEGO WODNIKA
89.00

BRANSOLETKA DLA ZODIAKALNEGO WODNIKA

Bransoletka wykonana jest ręcznie, z wyselekcjonowanych kamieni naturalnych,  które zostały specjalnie dobrane do danego znaku zodiaku,  oraz przełożone są  kuleczkami ze srebra złoconego. Całość została ułożone na mocnym nylonowym sznureczku, z regulowanym zapięciem typu stoper, co pozwala dopasować bransoletkę do rozmiaru nadgarstka.

Chryzokola wspomaga komunikację i wyrażanie emocji. Dla Wodnika, pomaga w wyrażaniu swoich przekonań i potrzeb oraz pomaga w budowaniu równowagi emocjonalnej.
Akwamaryn przenosi spokój i klarowność. Jest to kamień, który pomaga Wodnikowi w radzeniu sobie z przepływem energii oraz stawianiu granic. Akwamaryn wspiera również komunikację i wyrażanie swojego indywidualnego zdania.
Turkus jest kamieniem ochronnym, który pomaga w uwalnianiu stresu i redukcji negatywnych emocji. Dla Wodnika, pomaga w utrzymaniu równowagi emocjonalnej i przekazywaniu pozytywnej energii.

Bransoletka jest zapakowana w ozdobne eco pudełeczko z logo Coś więcej wraz z karteczką  z wymienionymi kamieni użytymi w danej bransoletce.