bransoletka z kwarcem rózowym

Siatka Lista

Wyświetlanie jednego wyniku

Bransoletka KOCHANA CÓRECZKO KWARC RÓŻOWY, KRYSZTAŁ GÓRSKI No. 1

Bransoletka KOCHANA CÓRECZKO KWARC RÓŻOWY, KRYSZTAŁ GÓRSKI No. 1
89.00

BRANSOLETKA KOCHANA CÓRECZKO KWARC RÓŻOWY, KRYSZTAŁ GÓRSKI No. 1

Ta wyjątkowa bransoletka to miły upominek, który można podarować CÓRCE  z okazji lub bez okazji. To doskonały sposób na docenienie i przypomnienie jaką wartościową  jest osobą.

Ta nietuzinkowa bransoletka wykonana jest na nylonowym sznureczku w kolorze pudrowego różu, ozdobionym kamieniami, takimi jak kwarc różowy i kryształ górski  oraz  serduszkiem z masy perłowej. Całość uzupełniają drobne kuleczki ze srebra pozłacanego.

Bransoletka posiada regulowane zapięciem typu stoper, co pozwala dopasować bransoletkę do rozmiaru nadgarstka. (Nie jest  jednak odpowiednia dla dzieci w wieku przedszkolnym, sznureczek będzie mocno zwisał. Istnieje możliwość wykonania mniejszego rozmiaru )

Kryształ górski jest kamieniem oczyszczającym i wzmacniającym energię. Pomaga w koncentracji, oczyszcza umysł i wspiera w osiąganiu celów życiowych.

Kwarc różowy jest kamieniem miłości, pomaga w budowaniu silnych więzi emocjonalnych, łagodzi napięcia oraz wspiera rozwój emocjonalny i poczucie własnej wartości

Bransoletka umieszczona jest w ozdobnym eco pudełeczku z logo ,,Coś więcej,, wraz z dedykacją oraz wymienionymi kamieniami użytymi w danej bransoletce.