cytryn

Siatka Lista

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

BRANSOLETKA Z OKAZJI URODZIN TURMALIN,CYTRYN

BRANSOLETKA Z OKAZJI URODZIN TURMALIN,CYTRYN
89.00

BRANSOLETKA Z OKAZJI URODZIN TURMALIN, CYTRYN

Ta nietuzinkowa bransoleta wykonana jest ręcznie z naturalnych kamieni tj. turmalin i cytryn przełożonej kuleczki ze srebra pozłacanego.

Kamienie zostały ułożone na  mocnym nylonowym sznureczku w kolorze czarnym, z regulowanym zapięciem typu stoper, co pozwala dopasować bransoletkę do rozmiaru nadgarstka.

Bransoletka z kamieniami naturalnymi zapakowana w ozdobne eko pudełeczko z dołączonymi życzeniami  to ciekawy pomysł na prezent  z okazji urodzin.

 

Turmalin chroni przed negatywną energią. Pomaga w redukcji stresu i napięcia, odpędza złe myśli. Wspomaga rozwój pewności siebie, silnej woli i pozytywnego podejścia do siebie. Wzmacnia koncentrację.

Cytryn jest symbolem stabilności i bezpieczeństwa materialnego. Wspiera nowe przedsięwzięcia. Przyciąga powodzenie i dobrą energię. Podnosi poczucie własnej wartości. Wzmacnia kreatywność. Uważany jest także za kamień, który przynosi spokój i harmonię.

BRANSOLETKA SODALIT,CYTRYN,HEMATYT

BRANSOLETKA SODALIT,CYTRYN,HEMATYT
79.00

Bransoletka wykonana jest ręcznie, z naturalnych kamieni  sodalitu, cytrynu  oraz pozłacanego hematytu,które ułożone zostały  na  mocnym nylonowym sznureczku w kolorze beige, z regulowanym zapięciem typu stoper, co pozwala dopasować bransoletkę do rozmiaru nadgarstka.


Bransoletka zapakowana jest w ozdobne eco pudełeczko z logo Coś więcej.

 

NASZYJNIK SODALIT,CYTRYN,HEMATYT

NASZYJNIK SODALIT,CYTRYN,HEMATYT
149.00

Ten stylowy naszyjnik wykonany jest ręcznie, z naturalnych kamieni  sodalitu, cytrynu  oraz pozłacanego hematytu. Naszyjnik posiada zapięcie typu toggle  i zawieszkę ze stali chirurgicznej.   Całość ułożona jest na lince jubilerskiej.

Długość naszyjnika  ok 43cm  + zawieszka

 

Naszyjnik  zapakowany jest w ozdobne eco pudełeczko z logo Coś więcej.